වර්තමාන ලෝකය තුළ ගැහැණු ළමයින්ගේ භූමිකාව සාම්ප්‍රදායික සිමා මායිම් වලින් ඔබ්බට විහිදී පවතින බව රහසක් නොවේ. එමෙන්ම ඔවුන්ගේ භූමිකාව එකම චරිතයකට සිමා වන්නේ නැත. මෙවැනි පසුබිමක් තුල ගැහැණු ළමයින්ට තම සංකීර්ණ ජිවන රටාවන්හිදී මුහුණදීමට සිදුවන එක් ප්‍රධානතම ගැටලුවක් වන්නේ තම කෙස්කළඹ නිසි ආකාරයට හැඩගන්වා ගැනීම සම්බන්ධ ගැටලුවයි. මෙම ගැටලුවට පිලියමක් ලෙස, වසරේ ජනප්‍රියම හිසකෙස් විලාසිතාවන් 16 ක් සමඟින් රුපලාවන්‍ය විශේෂඥ රමණි ප්‍රනාන්දු මහත්මිය සමඟ එක්වී කෙස්කළඹ සමග අත්හදා බැලීම් කිරීමට දිරිගන්වන Sunsilk Hairstory 2018 වැඩසටහන සංවිධානය කිරීමට සන්සිල්ක් කටයුතු කළේය.

” ශ්‍රී ලංකාවේ ගැහැණු ළමයින් තමන්ගේ හිසකෙස් සම්බන්ධයෙන් අත්හදා බැලීම් කරන්නට පසුබට වෙනවා. බොහෝ දෙනෙක් අවස්ථාව කුමක් වුවත් හුදෙක් පොනිටෙල් ක්‍රමයට හිසකෙස් සැකසීමට හෝ නිදහසේ මුදාහැරීමට පෙළඹෙනවා. සන්සිල්ක් මේ උත්සහ කරන්නේ ඒ වෙනුවට ඉතාමත් හොඳ විකල්ප ඇති බව ඔවුන්ට පෙන්වා දෙන්නටයි. Sunsilk Hairstory 2018 තුළින් ඔවුන්ට තම කෙස්කළඹ වටිනා ආභරණයක් කරගන්නා ආකාරය ඉගෙනගැනීමට හැකිවේවි. ” සන්සිල්ක් ශ්‍රී ලංකා හි සන්නාම කළමනාකාරිනී මුනාසා රෆික් මහත්මිය පැවසුවා ය.

වර්තමානයේ එකිනෙකට වෙනස් භූමිකාවන්ට පණපොවන අතරවාරයේ තම කෙස්කළඹ සම්බන්ධයෙන් අත්හදා බැලීම් සිදු කිරීමට ගැහැණු ළමයින්ට දිරිය දීම
Sunsilk Hairstory 2018 හි ඉලක්කය වේ. සාර්ථක වෘත්තීය ජිවිත ගත කරන කාන්තාවන්, ක්‍රීඩිකාවන්, විශ්ව විද්‍යාල ශිෂ්‍යාවන් සහ සමාජයේ නොයෙක් අයුරින් කැපී පෙනෙන වෙනත් ගැහැණු ළමයින් ඇතුළු සියලු දෙනාටම මේ සඳහා මග පෙන්වීමට Sunsilk Hairstory 2018 සහ රමණි ප්‍රනාන්දු මහත්මිය සුදානමින් සිටි.

” ගැහැණු ළමයින් තමන්ට අවේනික විලාසිතාවන් ගොඩනංවා ගන්නා විවිධ ක්‍රම තිබෙනවා. ඇඳුම් පැළඳුම්, පාවහන්, රුපලාවන්‍ය කටයුතු ඇතුළු මේ සියලුම දේවල් ඒ සඳහා ඔවුනට උපකාරී වෙනවා. Sunsilk Hairstory 2018 සමග අප උත්සහ කරන්නේ ඔවුනට තම අනන්‍යතාවය හඳුනා ගැනීමේදී සහ ප්‍රදර්ශනය කිරීමේදී ප්‍රධාන අංගයක් ලෙස තම කෙස් කළඹ භාවිතා කල හැකි ක්‍රම කියා දීමටයි. ” රමණි ප්‍රනාන්දු මහත්මිය පැවසුවා ය.

ශ්‍රී ලංකාවේ ගැහැණු ළමයින්ට තම කෙස් කළඹ සම්බන්ධයෙන් නව දැක්මක් සමඟින් සැබෑම වෙනසකට මුලපිරීම සඳහා අත්වැල සැපයීමට සන්සිල්ක් කවදත් පෙරමුණ ගෙන කටයුතු කර තිබේ. මෙම උත්සාහයේ තවත් පියවරක් වන Sunsilk Hairstory 2018 සමඟින් ගැහැණු ළමයින්ගේ විවිධාකාරි භූමිකාවන්ට ගැළපෙන පරිදි කෙස්කළඹ සකස් කර ගැනීමට අගනා මග පෙන්වීමට සන්සිල්ක් සමත් වනු ඇත.

 

 

 

 

කෙස්කළඹ සමග අත්හදා බැලීම් කිරීමට දිරිගන්වන Sunsilk Hairstory 2018

ස්වයං රැකියා සඳහා අදහස් කිහිපයක්

අපි ඉවතලන බොහෝ දේවල් නැවත නැවතත් අපිට පරිහරණය කරන්න පුළුවන්. එය එක් අතකින් කැලි කසළ ප්‍රයෝජනයට ගත හැකි එක් විසඳුමක්. මේ අපි එදිනෙදා පරිහරණය...

පොලිසිය සහ ලිංගික ක්‍රියාකාරිකයන්

පොලිසියත්, ( sri lanka police) ලිංගික ක්‍රියාකාරිකයනුත් අතර යහපත් සම්බන්ධයක් නැත. පොලිසියට ඒ අය අල්ලා ගැනීමට මාන බලන බව ලිංගික ක්‍රියාකාරිකයින්ගේ අදහසය. එවැනි පොලිස්...

Fuze 2018

විදුර විද්‍යාල ආදී ශිෂ්‍ය සංගමය ඉදිරිපත් කරන “Fuze 2018” ප්‍රසංගය 2018 ජනවාරි 27 වන දින ආනන්ද විද්‍යාලීය කුලරත්න ශාලාවේදී පැවැත්වේ. භාතිය සන්තුෂ්, සනුක, ලහිරු, සහ...

ගණිකාවකී ඈ

වෙලාව රාත්‍රි දහය ලෙස ඔරලෝසුවේ සදහන් විය. මම දිව්‍යා හේශානී. තාම අවුරුදු 21යි. ගමේ හැදුන මට ලස්සන දිග කොන්ඩයක් තිබ්බා. ලස්සන සිරුරකට හිමිකම් කියන...

නවාතැනේ සිරවූ තරුණයෙකුගේ කතාව – Trapped

ශවුර් කියන්නේ මුම්බායි නගරයේ ඉන්න තරුණයෙක්. ඔහුගේ පෙම්වතිය තමයි නුරි. ඔවුන්ගේ සම්බන්ධයට නුරිගේ ගෙදරින් කැමති නෑ . ඒ නිසා ඇයව වෙන කෙනෙකුට විවාහ කර...

අක්කා නගා එකම දවසේ මංගල ගමන් යයි

ජනප්‍රිය ගායන ශිල්පිණී උපේඛා නිර්මාණි යුග දිවියට එළඹෙයි.වෘත්තියෙන් ඉංජිනේරුවෙකු වන තිලිණ අකලංග සමගයි.මෙහි විශේෂත්වය නම් විවාහ දෙලාල් එකම දිනයේ සිදුවීමයි.ඒ උපෙඛාගේ වැඩිමල් සොයුරියයි. මෙහි...

කාටුන් චිත්‍රයෙන් ජීවිතයට භාග්‍යය උදාකරගත් භාග්‍යා

යුවතියක් හෝ කාන්තාවක් හැමවිටම කිසිවෙකු මත යැපෙන්නියක් විය යුතු නැත. තමාගේම වෙර වීර්යයෙන් ජීවිතය දිනන්නට ඇයටද අයිතියක් ඇත. ඇතැම්විට ඇරඹුම කඳුළක් විය හැකි මුත්...

Diet කරන ඔබ වෙනුවෙන්…

thewoman.lk අපි අද ඔයාලට කියලා දෙන්නේ ඉතාමත් රසවත් සහ ගුණදායක සුප් වර්ග 05ක්. ශරීරයේ තරබාරුව අඩු කිරීමත් නිරෝගී ශරීරයක් පවත්වාගෙන යාමටත් මෙවැනි සැහැල්ලු සහ...

ඉන්දියානු රුමතියන්ගේ රුපලාවන්‍ය රහස්

ඉන්දියාව කියන්නේ ලෝකයේ ලස්සනම කාන්තාවන් සිටින රටවල් අතුරින් ප්‍රමුඛ ස්ථානයක් ගන්නා රටක්. ඒ වගේම ලස්සන කාන්තාවන් වදින ප්‍රමාණයක් ඉන්න රට තමයි ඉන්දියාව. මොකක්ද මේ...